Neler İzledim ?

Uzun bir aradan sonra yeniden buralarda olmak çok hoş :) Bu ara çok blogda yazamasam da genel anlamda okumaya,izlemeye ve tabi ki gezmeye tam gaz devam ediyorum.Sizler için bu hafta izlediğim filmlerden mini bir derleme yaptım, bakalım benim izlediklerim içerisinde sizin de izledikleriniz ya da daha fırsat bulamayıp izleyemedikleriniz var mı :)
Joy, benim çok geç izleyebildiğim bir film oldu. Koyu bir Jennifer Lawrence hayranı olmam tabi ki bu filmi izlememe etkendi. Özellikle Bradley Cooper ile yakalamış oldukları uyum son zamanlarda bu iki oyuncunun en büyük şansı :)  

Joy, 2015 yılında vizyona giren, David O. Russell'ın yazıp yönettiği Amerikan biyografik komedi-drama filmidir. Film ''Miracle Mop''un mucidi ve President of Ingenious Designs, LLC'nin kurucusu olan Joy Mangano'nun tek başına çocuklarıyla beraber verdiği mücadeleyi anlatıyor. Lawrence bu filmdeki performansıyla hem altın kürede ödül aldı hem de Oscar için aday gösterildi. 
Kung Fu Panda efsanesi üçlemenin son filmiyle devam ediyor. Kahramanımız Po, yeni bir düşmanla karşı karşıya gelirken kaybettiği babasını bulup yine maceradan maceraya koşmayı ihmal etmiyor. 

Sadece çocukların değil biz yetişkinlerin de izleyebileceği harika bir animasyon film. 

How To Be Sıngle müzmin bekarların,doğru adamı aramaktan helak olanların filmi diyebiliriz. Filmin fragmanı çıkınca merak edip gitme fırsatı bulamadan film internete düşünce bende dün izleyiverdim. Biraz Sex and Sity biraz da hasbihal olduğum Bridget Jones havasında izleyebileceğiniz komedi filmi. 


Başrollerinde Grinin Elli Tonu filminden aşina olduğumuz Dakota Johnson, Alıson Brie,Leslıe Mann gibi bir çok isim bulunmakta.


Olympus Has Fallen filmini hatırlayanlarınız varsa bu filmde onun tadında bol aksiyon dolu bir film. Yine mevzu bahis korunması gereken bir ABD başkanı ve bol bol terörist var yani sizin anlayacağız sıradan bir aksiyon filmi olmuş sırf Gerard Butler'ın hatırına izlediğim ama çok pişman olduğum bir film oldu kendisi.

Yorumlar

 1. Olympus benim içinde sıradan olmuştu. Her zaman kahramanlar abidik gubidik kurtarışlar yapar :)
  Joy 'u bende severek izlemiştim ve o pazarlanan ürünlere o gözle bakmadığıma şaşırmıştım.
  How to be single izlemek istediklerimden, inşallah yakında izleyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma sadece Gerard Butler için izledim bende :) How to be Single ise tam Brdiget Jones tadında :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ayfer Tunç - Aşıklar Delidir ya da Yazı Tura

Kemal Varol - Sahiden Hikaye

Zülfü Livaneli - Elia ile Yolculuk