Kore Dizisi - Lucky Romance

Kore dizisi yorumu yapmayalı yine baya baya olmuş hiç de söylemiyorsunuz :D Siz belki de bu kız artık Kore dizisi izlemeyi bıraktı falan sandınız ama ''Nayyyn!'' tabi ki bırakmadım sadece ara veriyorum çünkü sadece Kore dizisi izlemek bazen sıkabiliyor vene yazık ki hepsi olmasa da son 4 bölümde hepsi drama bağlıyor, ikinci çok çok seven oğlan şutlanıyor o çok çok iyi ve güzel kız tarafından.


Yeni sezonunu gelmesini beklediğim diziler olunca haliyle yine uzun zamandır izlemek istediğim dizilerden biri olan Lucky Romance başlamak için uygun bir zamandı ve bende izledim efendim eğer hazırsanız biraz eşeleyelim diziyi.kelebenkinnotdefteri.blogspot.com
Dizi 16 bölümden ve bir sezondan oluşuyor.

Dizi: Lucky Romance 

Yayın tarihi :2016 

Oyuncular: Hwang Jung-eum 

           Ryu Jun-yeol

             Lee Soo-hyuk

             Lee Chung-oh

Bölüm sayısı: 16Gelgelelim dizimizin konusuna; Hwang Jung-eum yani esas kızımız dizideki ismiyle Shim Bo-nui falcılara ve fallara inanan biridir. 16 yaşındayken anne ve babasını bir kazada kaybeden Shim Bo-nui bu kazaya uğursuzluğunun sebep olduğunu düşünür. Kazadan sonra kız kardeşiyle beraber yaşamaya başlayan kızımız uğursuzluğunun peşini bıraktığına bir ara inanacakken o sırada kız kardeşi bir trafik kazası geçirir ve 2 sene komada kalır. 
Shim Bo- nui kardeşinin komadan uyanması için her şeyi dener ancak sonuç alamaz en sonunda güvenilen bir falcıya gider ve falcı ona 1986 yılında doğan bir kaplan bulup onunla bir gece geçirirse kız kardeşinin komadan uyanabileceğini söyler. 


Esas kızımız hemen 1986 yılında doğan bir kaplan aramaya başlarken karşısına tesadüf eseri çıkacak olan ülkenin en yüksek IQ'suna sahip olan esas oğlanımız Ryu Jun-yeol yani Je Soo-ho çıkar ki kızımızın aradığı kaplandır kendisi. 


Olaylar da bundan sonra başlıyor Shim Bo-nui oğlanı kovalayacak oğlan derdi ne bu delinin deyip sürekli ondan kaçacak sonra zeki adamımız birer birer ip uçlarını birleştirip olayı çözecek. 
Dizi güzel ama zaten başroldeki kadın oyuncuyu Kıll Me Heal Me, She Was Pretty ve Secret Love dizilerinden daha önce izlemiş,oyunculuğunu çok beğenmiştim burada da güzeldi ama bu kadına dram oynamak daha çok yakışıyor. Nitekim beni Secret Love dizisindeki performansıyla ağlata ağlata komaya sokmuştu. 


Çok izlenilmesi gereken dizilerden değil ama boş vakitlerde bakılabilir. Şuraya da bir fragman bırakayım :D 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Haruki Murakami - Rüzgarın Şarkısını Dinle

Murat Gülsoy - Baba,Oğul ve Kutsal Roman

Tiyatro - Sevda Dolu Bir Yaz