Algan Sezgintüredi - Süperben

Şu yazıyı yağmur sesi dinleyerek, sıcak çayımı içerek yazmak ne güzel :) Ankara son bir haftadır çok yağmurlu, bir o kadar da hırçın bir havaya büründü nasıl giyineceğimi bendeniz şaşırdım :D ince giysen üşüyorsun, kalın giysen yanıyorsun üstüne üstlük Kırkikindi yağmurları da başladı bakalım ne olacak :) 

Yazılarımı çok düzenli yazamıyorum burayı boş bıraktığım vakitlerde sanmayın okumuyorum,izlemiyorum ama ilk açtığım günlerdeki gibi günü gününe de yazamıyorum, bu sorunu yazın halledebilirim diye umuyorum şimdilik :) 


'' Esas mesele,süper güç,kafamızda kıpırdanan,çakan,parıldayıp duran gri hücrelerdi. Güzeli, hepimizde vardı. Kullanıp kullanmamaksa...''


Algan Sezgintüredi ve Süperben kitabından bahsedeceğim sizlere. Yakın zamanda okuduğum ve sizlerle paylaşmak istediğim bir kitap çünkü yazarla tanışma kitabım ve ilk izlenim önemlidir.
Kitabın adı: Süperben 

Kitabın Yazarı: Algan Sezgintüredi 

Sayfa sayısı:221

Yayınevi: April Yayınları


31 Mart 2015 tarihi aynı sıradan günlerden biriydi Cengiz için ama o gün bilemezdi ki yaşadığı o küçük kasabada zombi istilasına uğrayıp bir anda süper kahraman olacağını. Taze emekli Cengiz ve çekirdek ailesi günlerini sıradan yaşarlarken bir anda Cengiz'in meşhum ve bir o kadar da şüpheli arkadaşlarıyla içki aleminde tüm gerçekleri öğrenmesiyle başlıyor her şey. Önce Tüm ülkede elektrikler kesiliyor,ardından kasabayı zombiler basıyor bir anda. Peki ama kasabayı, pardon dünyayı bu zombi istilasından kim kurtaracak ? Yoksa yeni bir süper kahraman mı doğuyor ? 


Okuduğum ilk Algan Sezgintüredi kitabıydı. Kötü değildi ama iyi de sayılmazdı. Kısacası bu yazar hakkında nötr durumdayım. İlerleyen zamanlarda yazarın başka kitaplarını da okuyarak net bir fikir sahibi olabileceğimi düşünüyorum.


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Haruki Murakami - Rüzgarın Şarkısını Dinle

Murat Gülsoy - Baba,Oğul ve Kutsal Roman

Tiyatro - Sevda Dolu Bir Yaz