Melisa Kesmez - Nohut Oda

'' Yaşamın ilk çabası kabuk oluşturmaktır.'' 

'' Ben seni yarı yolda bırakmadım ki Selim, yol bitti.''İki günde iki post evet bende şaşkınım sizin gibi normalde bu kadar hızlı post geçmezdim ama bu kitabı okuduktan sonra hemen yorum yapmak istedim.


kelebenkinnotdefteri.blogspot.com
Melisa Kesmez'in 3.kitabı Nohut Oda


Melisa Kesmez genç öykücülerden ve gayet de başarılı bir yazar bana kalırsa. Yazarın daha önce çıkardığı Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz ve Bazen Bahar kitaplarını okuduğum için yeni çıkacak olan Nohut Oda kitabı için ayrı bir heyecanlandım. 

Kitapta sizi bekleyen 5 öykü var:

-Kalanlar 

-Son Bir Çay 

-Annemin Çadırı 

-Görüşürüz 

-Kız Kardeşim Handan 


Ben en çok Annemin Çadırı ile Kız Kardeşim Handan adlı öykülerini sevdim. Yazar, yine kalbe dokunacak kelimelerin sahibi olmuş bu kitabıyla da. Es keza öykü okumayı sevmiyorsanız yazarın öykü kitaplarıyla sevmediğiniz öykü türüyle barışmanıza vesile olabilir ya da öyküyü en az benim kadar seviyorsanız daha çok sevmenize sebep olabilir. 


Yorumlar

 1. İddialı bir kitap yani :) Daha doğrusu yazar :)

  YanıtlaSil
 2. Ben öykü sevmeyen gruptandım :-) Neyse ki bu yıl okuduğum güzel öykü kitaplarıyla türle barıştım. Yazarın özellikle Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz kitabı çok sık karşıma çıkıyor. Okumak istediklerim arasına girdi.

  YanıtlaSil
 3. Eee kitapsız olmaz :) Ben de beklerim o zaman blog'uma! :)

  YanıtlaSil
 4. hımmm üç kitabı da listeme alayım :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tiyatro - Sevda Dolu Bir Yaz

Füruzan - Sevda Dolu Bir Yaz

Tiyatro - Tahtsız Kraliçe