Krıstın Hannah - Gümüş GözyaşlarıKrıstın Hannah ile yazarın Kış Bahçesi adlı kitabıyla tanışmıştım daha sonra İlkbahar Rüyası kitabını okumuş ve sevmiştim. Geçenlerde okumak için kitap seçerken uzun süredir yazarın kitapların  kitabı dan okumadığımı fark ettim ve okuma uykumdan çıkmak için okumadığım bir kitabını seçtim bu da Gümüş Gözyaşları oldu. 

kelebenkinnotdefteri.blogspot.com
Çok sevdiği ve aşık olduğu karısı Mikaela attan düşerek feci bir yara alan ve komaya giren Liam çaresizce karısının komadan çıkmasını bekler. Liam karısının bir daha asla uyanamama ve uyanırsa sakat kalma gibi pek çok şey yaşama riskini bildiği için her türlü sona kendini ve çocuklarını hazırlamaya çalışır. Günlerini karısının baş ucunda ona sevdiği şarkıları çalarak ve yaşantılarından anılar anlatarak geçiren Liam bir gün karısının unutamadığı eski aşkı ve kocası olan bir film yıldızı Julian True'nun adını duyunca tepki verdiğini duyar. Liam eski karısını hayata döndürmek için her şeyi göze alır ve Mikaeka'nın aşık olduğu adamı kasabaya çağırır. Liam'ın yaptığı şey karısıyla beraber kurdukları o güzel ailenin temellerini sarsacak mıdır yoksa Mikaela ne olursa olsun ona sonsuz bir sevgi ile bağlı olan eşi Liam'ı mı tercih edecektir? 


Kitap okuma uykusu içine girenlere tavsiyemdir ki bu durumda olanlar kitabı iki günde hatmederler çünkü çok akıcı ve aşırı duygusal içerikli :D   zaten bu tarz yazarların kitapları da bu durumlar için saklamıyor muyuz :D her neyse herkese tavsiyemdir :)

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tiyatro - Sevda Dolu Bir Yaz

Füruzan - Sevda Dolu Bir Yaz

Tiyatro - Tahtsız Kraliçe